BAKIR MARKET ;

1932 Yılından Bu Yana Dedelerimizden Kalan Mirası Devam Ettiriyoruz. Bakır Market Olarak 4 Kuşaktır Sürdürdüğümüz Bakır Sanatını Günümüş Telnolojileriyle Buluşturduk , El Emeği Göz Nuru Bakır İşlemeciliğinin Hala Elde Harmanlanarak Çıkartılan Bakır Ürünleri Siz Değerli Müşterilerimizle Buluşturuyoruz. Firmamız Bugüne Kadar Türkiye Başta Olmak Üzere Dünyanın Birçok ülkesine yaptığı ürünleri ihraç etmiş, Türk Bakır sanatını dünyaya tanıtmıştır. Bakır Market İstanbul Eyüp ‘te Hizmet Verdiği Günden Beri Birçok , Restaurant, Cafe, Ocakbaşı Restaurantlar, Kendin Pişir Kendin Ye Restaurantları, Hoteller, ve Sayılacak Daha Birçok Sektöre Hizmet Vermiştir. Son Kullanıcılar İçinde Bakır Mutfak Eşyaları, Bakır Hediyelik Ürünleri İle de Bir Marka Haline Gelmiş, Kalitesinden Ödün Vermeden Yoluna Devam Etmektedir.

Bakır İşlemeciliği ; 
Bakıra Şekil Verilerek Özel Motiflerle Ürünler Üzerine Bakır İşlemeciliğinin Yapıldığı Bakır Markette El Emeği Ürünlerimiz İle Harmanlıyoruz.  Bakır İşleme Sanatıyla Dekoratif ve Uzun Yıllar Kullanabileceğiniz Ürünler Üretiyoruz.

Firmamız Bakır Ocakbaşı, Mangallar, Köfteci Ocakları, Barbekü Mangallar Gibi, Endüstriyel Ürünleri Özel Ölçü ve Siparişlere Göre Dizayn Etmektedir. Bakır Ürünler Hakkındaki Yılların Tecrübesi İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz.

Bizlere Her Türlü Sorularınızı ve Şiakyetlerinizi İletebilirsiniz.
Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz…

”Beraber Çalışmak Dileğiyle …”